Péče a služby

Součástí našich MAMMACENTER jsou v rámci komplexní péče o ženu i gynekologická oddělení. Konkrétně Gynekologie Zahradní Město a Gynekologie Benešov u Prahy.   

Poskytované služby gynekologie:


V našich centrech klademe důraz na lidský přístup a kvalitu poskytované péče, kterou provádí naši kvalifikovaní lékaři a lékařky za využití nejnovějšího přístrojového vybavení, samozřejmostí je například moderní ultrazvuková diagnostika. Zde vám rádi představíme náš tým a jejich odborné zkušenosti.

Neméně významnou součást tvoří senologický kolektiv (mamologická poradna), který se svými dlouholetými zkušenostmi jen potvrzuje náš multidisciplinární přístup, kde je velice důležitá návaznost prevence, diagnostiky a léčby prostřednictvím úzké spolupráce s klinickou onkologií a ONKOCENTREM.
Více informací k senologii (mamologické poradně) si můžete přečíst ZDE.
 

V rámci našeho komplexního přístupu ke zdraví poskytujeme také lymfatické masáže (lymfodrenáže), které napomáhají lepšímu průtoku lymfy a snižují zavodnění těla, které trápí mnoho žen díky kolísající hladině hormonů v rámci cyklu i let.

 

Objednat se na preventivní mamografické vyšetření

 
 
  
  
 
  
 

Odesláním zprávy berete na vědomí poučení uvedené v tomto souboru, kde se nachází souhlasy se zpracováním osobních údajů pro pracoviště:Budějovická, Vysočany a Benešov u Prahy str.1, Zahradní Město str. 2.

Jak nakládáme s osobními údaji si můžete přečíst zde Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prosíme vás

Tento formulář slouží pouze pro objednání na preventivní mamografické vyšetření. Pro ostatní vyšetření využijte telefonický kontakt.

Mamografické vyšetření je možné absolvovat od 45 let, a to každé dva roky (ani o den dříve). Klientky pojišťovny OZP mají mamografický screening hrazený pojišťovnou od 40 let věku, nelze využít na našem pracovišti Mammacentrum Vysočany.

Při nálezu bulky či jiném problému je třeba přijít se žádankou od svého praktického lékaře nebo gynekologa.